Flört,

beğendiğiniz kişiye hava atmak

ya da onu etkilemek değil,

o kişiden hoşlandığınızı

kendisine iletmenin ustalığıdır…

Bu Kitabı Neden Hazırladım?

Bir erkek olarak kadınları etkilemek ve karşı konulmaz olmak istediğini biliyorum. Genlerine işlenmiş duygulardan bahsediyoruz. Kadınlar ile aynı ortamda bulunup onlar tarafından fark edilmemek seni hem zorluyor hem de her geçen gün kendine olan güvenini azaltıyor. Hoşlandığın kadın senin hakkında ne düşünüyor ve hissediyor? Bakıyor, ama göremiyorsun.  Onunla tanışmak için can atıyor, ancak cesaret edemiyor ve korkuyorsun. Erkekler gördüklerinden değil, göremediklerinden korkarlar…

Ben sana göremediklerini göstermek için buradayım. Kendi korkularını kendin yenecek ve etrafında görünmez bir çekim alanı oluşturacaksın. Planımız, temel olarak iki aşamadan oluşuyor.

Birincisi, kadınlarla tek kelime etmeden senin hakkındaki duygularını tespit etmek.

İkincisi, dayanılmaz, çekici ve karizmatik bir görünüm sergileyerek kadınları etkilemek.

Her ikisi de başarılı olmanı sağlayacak.

Gözüne kestirdiğin bir kadının senin hakkındaki olumlu ya da olumsuz duruşunu tespit etmek, atacağın adımların yönünü belirleyecektir. Farkında olmadan sergilediğin yanlış beden dili, çekiciliğinin ve karizmanın önündeki engellerdir…

Belki de bugüne kadar seninle ilgilenen ve yakınlaşmaya çalışan onlarca kadın oldu. Sen, hiçbirinin farkına varmadın, varamadın ve fırsatları kaçırdın. Çünkü “Kadınlar sonsuza dek flört etmezler”. Kadınların sana gönderdiği ilgi mesajlarını zamanında ve doğru biçimde okumalısın. Yoksa bugüne kadar olduğu gibi iş işten geçmiş olacak.

İki aşamalı planımızın tüm detaylarına hakim olduğunda, sergilediğin “güçlü”, “dayanılmaz”, “Alfa erkek” tavırlarınla oluşturduğun “görünmez çekim alanına” daha fazla kadın girecek. Öte yandan, “Kadınları okuma” yeteneğini geliştirerek seninle ilgilenen  ve flört eden kadınların varlığından da haberdar olacaksın.

“Çekim gücü oluşturmak” ve “Seninle ilgilenen kadınlardan haberdar olmak”. Temel olarak bu iki taktiği öğrendiğinde, başarı oranını artırarak özgüven kazanacaksın. Özgüven kazandıkça, kadınlarla olan ilişkilerinde yeni kapılar keşfedecek ve daha da önemlisi o kapıları açabileceksin.

Flört kelimesinin erkekler tarafından tuhaf karşılandığını düzenlendiğim seanslardan biliyorum. “Erkekler flört etmez”, “Erkek adam flörtöz olmaz, çapkın olur, kız tavlar” vb. tepkiler aldım. Seanslarım sırasında aldığım tepkiler oldukça doğaldı. Çünkü “Flört”’ün ne olduğunu tam olarak bilmiyorlardı. “Erkek adam flört etmez” cümlesinin içinin boş olduğunu gösterdiğim danışanlarım, artık kadınlarla olan ilişkilerinde son derece başarılılar.

Hatırla! “Erkekler gördüklerinden değil, görmediklerinden korkarlar”.

Bu konu hakkında söyleyecek o kadar çok şey var ki. O heyecanla kendimden bahsetmediğimin farkına vardım. Ben Ahmet Yusuf Özbilen. Yaşam Koçu, NLP Eğitmeni ve Re-Balance Terapi terapistiyim. Seanslarımda edindiğim izlenimler sonucunda “Etkili Flört Rehberi” kitabını kaleme aldım. Çünkü danışanlarımın bir kısmının yaşadıkları sıkıntılar öyle ya da böyle karşı cins ile ilişki kurmak noktasında tıkanıyordu.

“Erkekler, kadınlarla ilgili başarısızlıklarını itiraf etmek istemezler.”

Erkekler için “Etkili Flört Rehberi” kitabını kaleme almamdaki amaç da buydu. Çünkü erkekler, bırakın bir başkasına itiraf etmeyi, “kendilerine” bile kadınlar konusundaki başarısızlıklarını itiraf edemiyorlar. Danışanlarım için ufak bir kitapçık hazırlamıştım. Seans sonlarında sürekli olarak yanlarında taşımalarını ve okumalarını isteyerek kitabı vermeye başladım.  “Başarısız olduklarını kabul etmeyenler”, kitabı okuduktan 2-3 hafta sonra daha önce hiç yapmadıkları bir şeyi yapmaya başladılar. “Başarılarından” söz eder oldular. Girdikleri mekanlarda nasıl çekim gücü oluşturduklarından, kadınları nasıl etkilediklerinden dem vurup gururlanıyorlardı. Bu tavırları beni teşvik etti ve kitabımı günden güne geliştirerek bugünkü haline getirdim.

 

Kadınlara yaklaşamamak, onların kendileri ile ilgilendiklerini anlayamamak ya da ilişkinin ne tarafa doğru yol aldığını görememek erkekler için ciddi bir sorundur. Kadınlar ilişkilerinin her aşamasında niyetlerini ve duygularını aktaran beden dili mesajları gönderirler. Eğer erkek bu mesajları okuyabilirse, sonucu tahmin edebilir. Hatta “4 Kuralı” adı verilen kural sayesinde, duygusal ilişkinin ötesindeki ilişki fırsatları da tespit edilebilir. “4 Kuralı” temel olarak bir kadının cinsel ilişkiye hazır olup olmadığını gösterir. Eğer bir kadın aynı anda bu “ilgi belirten 4 işareti” de gönderiyorsa, cinsel ilişki için kapılar açılmış demektir.

Kısacası, “Kadınları etkilemek”, “Etrafında görünmez bir çekim alanı yaratmak”, “Çekiciliğini ve özgüvenini artırmak”, “Seninle ilgilenen kadınların farkına varmak”  ve tüm bunları tek kelime etmeden yapabilmek için Etkili Flört Rehberi‘ni okumalısın.

Flört oyununda karşı cinsin beden dilini nasıl  okuyacağın ve beden dilini nasıl doğru kullanacağın konularında hazırlanmış gelişmiş bir rehber kitaptır. Erkek ve kadınlar için Flört Beden Dili İşaretlerini gösteren 200’e yakın fotoğrafla desteklenmiş bu kitap, kişisel yaşamın en incelikli alanı olan flört’te beden dili bilgisinin nasıl kullanılması gerektiğini göstermektedir. Alfa erkek olma yolunda ihtiyaç duyduğun teknik ve stratejileri barındıran “Etkili Flört Rehberi”‘nin içeriğini aşağıda görebilirsin.

 

Etkili Flört Rehberinde Neler Var?

kitap-bitmisKitaptan Bazı Başlıklar:

 • İlk Hamleyi Kadınlar mı, Yoksa Erkekler mi Yapar?

Yapılan araştırmalar flörtleşmede ilk hamleyi %90 oranında kadınların yaptığını göstermektedir. Bu cümleyi okuduktan sonra kadınların pek çoğu eminim ki, "Kadınlar erkeklere onları beğendiklerini göstermezler. Ağır başlı bir kadın ilk hareketi erkeğin yapmasını bekler" diyen annelerinin sesini duyar gibidir.

 • Flört Sürecinin Adımları

Flört sürecinin adımları ile ilgili çok fazla fikriniz yok ise, adımları fazla koreografik bulabilirsiniz ve sürecin adımları size küçük ve önemsiz görünebilir. Bu adımlar olmadan flört süreci birkaç dakika içinde başlamadan bitebilir. Flört sürecinin adımlarını sırasıyla takip edin: Göz Teması Kurun, Gülümseyin, Tanışarak Konuşma Başlatın, Konuşmayı İlerletin, Konuştuğunuz Konuları Hafif Tutun, Dokunma Bariyerlerini Kırın, İltifat Edin, Etkileşimleri Kısa ve Şirin Tutun, Sonuçlandırın.

Etkili Flört Rehberi ile neler öğrenekceksiniz....

 • Flört Oyunundaki yakınlık kurma stratejileri
 • Kadınların Flört ederken kullandıkları ilgi işaretleri
 • Erkekerin flört ederken kullandıkları ilgi işaretleri
 • Kadınların ilgisizlik işaretleri
 • Bir kadın bir erkeğin kendisinden hoşlandığını nasıl anlar
 • Bir erkek bir kadının kendisinden hoşlandığını nasıl anlar
 • Flört ederken Beden Dili'nde mesafe ve beden alanları
 • Flört Adımları
 • Karşı cinse flört için uygun ve hazır olduğunu belli etmek
 • Amaca yönelik flört teknikleri

Etkili Flört Rehberi dolu dolu 171 sayfadan oluşmaktadır. Hediye olarak verilen iki kitapla birlikte toplamda 206 sayfadır. Etkili flört rehberi ile flört hakkındaki ön yargılarınızdan sıyrılabilir ve amacınıza uygun olarak flört etmeyi öğrenebilirsiniz.

 

Hediye e-Kitaplar

alfa-erkegiAtılgan Bir Erkek Olmak
Alfa Erkeği Olmaya Doğru

Etkili Flört Rehberinin yanında Hediye kitap olarak verilen "Atılgan Bir Erkek Olmak", bir erkeğin "PASİF" ya da "AGRESİF" olmaktan ziyade dengeli "ATILGAN" alfa erkeği olmak için neler yapması gerektiği anlatılıyor.

 • Atılgan erkeklerin özellikleri
 • Atılganlık geliştirmek için stratejiler
 • Özdeğer düşüklüğü ve atılgan beden dili
 • Alfa erkeği olmak için yapacaklarınız ve yapmayacaklarınız.

ozdeger-bitmisÖzdeğeri Güçlendirmek

Başkalarının hakkımızdaki olumsuz düşünceleri derin yaralar açar. Özdeğer düşüklüğü tam olarak kendimizi kötü hissetmemizi sağlar. Özdeğeri güçlendirip yüksek tutmak olumsuz havayı olumluya çevirmek mümkündür.

 • Niçin bazı insanlar diğerlerinden daha fazla özdeğere sahiptir?
 • Çocukların özdeğerini düşüren nedenler.
 • Düşük özdeğerli insanları nasıl cesaretlendirerek dinleyebilirsiniz.
 • Düşük özdeğerli insanlara etkin kompliman yapabilmek.

 

Etkili Flört Rehberi + Hediye Kitaplarıyla Birlikte Sadece 129TL.

flort-set-satinal

İkili Set Fırsatları

Etkili Flört Rehberi 129TL + Sözel Olmayan İletişim 99TL = 228TL yerine 159TL

İletişim yalnızca konuşulan sözlerden ibaret değildir. Konuşulan sözlerin yanısıra duygularımızın durumunu anında yansıtan ses tonu ve beden dili de önemli bir yer tutar. İletişim kavramının buzdağının üzerindeki kısmı konuşulan sözlerdir, buzdağının altında kalan kısmı ise, ses tonu ve beden dilidir. Beden dili bilgisinde ustalaşmak kişisel ve profesyonel hayatımızdaki iletişimimizin kalitesini arttırır. Karşınızdaki insan daha bir kelime etmeden nasıl bir duygu durumu içinde olduğunu fark edebilirsiniz. Sözel Olmayan İletişim adını taşıyan bu kitap, genel beden dili bilgilerinin, beden dili kategorilerinin tek tek ele alındığı bir kitaptır. Sadece kişisel yaşamınızda değil, profesyonel yaşamınızda da kullanabileceğiniz bilgileri içermektedir.

Etkili Flört Rehberi ise, beden dili bilgisinin yaşamımızın en incelikli alanı olan flört alanındaki kullanımına ilişkin temel, derinlikli bilgileri, teknikleri ve stratejileri içermektedir. Kadınlar veya erkekler çok rahat bir şekilde okuyacakları bu kitap aracılığıyla, flört esnasında beden dilini doğru okumak ve doğru kullanmak üzerine günlük yaşamlarında kolayca kullanabilecekleri bilgilere erişebilecekler. Daha önce flört esnasında zor, aşılmaz gibi gelen durumların üstesinden rahatça geldiklerini farkedeceklerdir.

Bu iki kitabı set olarak almak, sizi beden dili bilgisinde ustalaşmak konusunda ilerletmenin yanısıra fiyat olarak da büyük bir indirim sağlamaktadır.

Etkili Flört Rehberi 129TL + Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak 72TL = 201TL yerine 149TL

Etkili Flört Rehberi 129TL + Aşk Acısından Kurtulmak 72TL = 201TL yerine 149TL

Üçlü Set Fırsatı

Etkili Flört Rehberi Seti 129TL + Sözel Olmayan İletişim Seti 99TL + NLP Teknikleri Seti 79TL = 307TL yerine 199TL

İletişim yalnızca konuşulan sözlerden ibaret değildir. Konuşulan sözlerin yanısıra duygularımızın durumunu anında yansıtan ses tonu ve beden dili de önemli bir yer tutar. İletişim kavramının buzdağının üzerindeki kısmı konuşulan sözlerdir, buzdağının altında kalan kısmı ise, ses tonu ve beden dilidir. Beden dili bilgisinde ustalaşmak kişisel ve profesyonel hayatımızdaki iletişimimizin kalitesini arttırır. Karşınızdaki insan daha bir kelime etmeden nasıl bir duygu durumu içinde olduğunu fark edebilirsiniz. Sözel Olmayan İletişim adını taşıyan bu kitap, genel beden dili bilgilerinin, beden dili kategorilerinin tek tek ele alındığı bir kitaptır. Sadece kişisel yaşamınızda değil, profesyonel yaşamınızda da kullanabileceğiniz bilgileri içermektedir.

Etkili Flört Rehberi ise, beden dili bilgisinin yaşamımızın en incelikli alanı olan flört alanındaki kullanımına ilişkin temel, derinlikli bilgileri, teknikleri ve stratejileri içermektedir. Kadınlar veya erkekler çok rahat bir şekilde okuyacakları bu kitap aracılığıyla, flört esnasında beden dilini doğru okumak ve doğru kullanmak üzerine günlük yaşamlarında kolayca kullanabilecekleri bilgilere erişebilecekler. Daha önce flört esnasında zor, aşılmaz gibi gelen durumların üstesinden rahatça geldiklerini farkedeceklerdir. NLP Eğitimi seti ile ilişkilerinizde nasıl bir dil kullanmanız gerektiği konusunda üzerinizde yeni farkındalıklar yaratacak, mutlu olmanın yollarını gösterecek.

Bu üç kitabı set olarak almak, sizi beden dili bilgisinde ustalaşmak konusunda ilerletmenin yanısıra fiyat olarak da büyük bir indirim sağlamaktadır.

Dörtlü Set Fırsatı

Etkili Flört Rehberi Seti 129TL + Sözel Olmayan İletişim Seti 99TL + NLP Teknikleri Seti 79TL +
Karizma Seti 79TL = 386TL yerine 249TL

Sözel Olmayan İletişim, bizim yüz ifadelerimizi, jestlerimizi, göz temasımızı, bedensel duruşlarımızı ve ses tonumuzu içerir. Sözel Olmayan İletişim'i anlamak ve kullanmak becerisi, başkalarıyla bağlantı kurabilmeğe, bir anlamı ifade edebilmeğe ve daha iyi ilişkiler kurabilmeğe yardımcı olabilecek güçlü bir alettir ve Karizma kavramı ile bağlantılıdır. Karizmatik insanlar mükemmel iletişimcilerdirler. Yukarıda bahsettiğim üçlü sete dördüncü bir kitap olarak eklenen Karizma kitabıyla, mükemmel iletişimci olmak yolunda emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Flört alanında Karizma kavramının bir kısmını ifade eden cinsel cazibe kullanabilecek ve yaşamınızın diğer alanlarında da karizmanızı nasıl parlatacağınızı öğreneceksiniz. Özellikle erkekler için çok yardımcı olacak bir kitap…

Bu dörtlü seti kaçırmayın mükemmel bir iletişimci olmak emek ister, haydi bu fırsatı değerlendirerek kendiniz üzerinde çalışmaya başlayın.

Fırsat! Altılı Kişisel Gelişim Seti

Etkili Flört Rehberi Seti 129TL. + Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak 72 TL. + Aşk Acısından Kurtulmak 72 TL. + Sözel Olmayan İletişim Seti 99TL. + NLP Teknikleri Seti 79TL. + Karizma Seti 79TL. = 530 TL. yerine 298TL.

Ödeme işlemleri sponsorluğumuzu üstlenen OdaklıPazar Ltd. Şti. tarafından yapılmaktadır. Ödeme işlemleri ile alakalı bütün sorumluluk OdaklıPazar ‘a aittir. “Ödeme sayfamız %100 güvenlidir. 128 bit şifreleme ile korunan özel “https” başlıklı sayfalardır. Türkiye’nin en güvenilir satış şirketlerinden OdaklıPazar tarafından yürütülen bir sistemdir. Kredi Kartı/Banka kartı yoluyla edinmeyi seçerseniz, ödemeniz gerçekleştikten hemen sonra kitabı indirebileceğiniz linkler mail hesabınıza gelecektir. Eğer havale yöntemini seçerseniz, bankamızdan onay geldiğinde (ki bu genel de 10 dakikayı geçmez) e-kitabın indirme sayfasına giden link eposta adresinize gönderilecektir. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Alıcı Notu: "Etkili Flört Rehberi" adlı bu kitap indirilebilir bir e-kitaptır. Gecenin üç'ü dahi olsa sipariş verebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan hemen sonra kitabı akıllı telefon, bilgisayar, tablet laptop gibi cihazlara indirip okumaya başlayabilirsiniz. Hiçbir fiziksel ürün gönderimi veya sevkiyatı yapılmayacaktır. Siparişten sonra HEMEN ERİŞEBİLECEK ve ilgili e-kitabı cihazınıza indirme imkânına sahip olacaksınız. Bu e-kitabın dosya türü PDF olup hem Mac tipi hem de normal PC 'lerde görüntülenmesi mümkündür.

Kullanıcı Yorumları

Erkeklerin benimle ilgilenmemesine çok üzülüyordum. Bu kitap sayesinde bir kadın olarak ilk işareti benim vermem gerektiğini anladığımda, erkeklerle olan ilişkim daha rahatladı. Çoook teşekkür ederim.

Zehra

Antalya

Resimlerle yapılan anlatımlar çok işime yaradı. Sağolun…

Fırat

İstanbul

Tek kelime ile harika. Herkese tavsiye ediyorum. Kızlara olan yaklaşımımdaki hataları çok net farkettim. Kendime olan güvenim arttı.

Mete

İstanbul

Beden dilinin bu kadar önemli olduğunu fark etmemiştim. Şimdi her şeyi başka bir gözle inceliyorum.

Serpil

Ankara

Geçen gün vapurda karşımda oturan kadına kitaptan öğrendiğim teknikleri kullandım. Başarılı oldum. Zor değilmiş…

Murat

İstanbul

Ben Kimim?

ahmet-yusuf-özbilen-255x3001967 İstanbul doğumludur. 1984 yılında Pertevniyal Lisesi’nden mezun olmuştur.1988 yılında Yıldız Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nü bitirmiştir. Mezuniyetinin ardından iki yıl kadar mühendislik yapmıştır.

Üniversite yıllarında müzikle ilgilenmeğe başlayan Ahmet Y. Özbilen, 1987 yılında Cengiz Erinç ve Erkan Erk ile birlikte “Grup Bileşim” adını taşıyan müzik rubunu kurmuştur. Grup Bileşim’in 1988 yılında yayınladığı‘Renkler’ ve 1990 yılında yayınladığı ‘Okyanusa Doğru’ adını taşıyan albümlerinde solist ve söz yazarı olarak görev almıştır.

1998 yılında Ayna Yayınevi’ni kurmuştur. Bu yayınevi etiketiyle özellikleJiddu Krishnamurti’nin eserlerini Türkçe’ye kazandırmıştır. Ayrıca ‘Bilgelik Alanı’na karşılık gelen kitaplar yayınlamıştır. Anadolu Aydınlanma Vakfı Yayınevietiketiyle, Prof. Dr. Cavit Sunar’ın eserlerinin tamamının ve Burhan Oğuz’un, başta “Türkiye Halkının Kültür Kökenleri” adlı dev eseri olmak üzere bütün külliyatının, yayına hazırlanışını ve yayınlanışını gerçekleştirmiştir.

Koçluk Eğitim ve Danışmanlık’ta Trainer Diploma Programı’nı tamamlamıştır.

Sık Sorulanlar

Kitabı hangi yollarla satın alabilirim?
Programı şu seçeneklerle satın alabilirsin. Kredi Kartı, Banka Kartı veya BKM Express ile ödemelerde teslimat otomatik olarak ve anında e-mail yoluyla gerçekleşir. EFT/Havale ve PTT yoluyla ödemelerde OdaklıPazar onayladıktan sonra teslimat gerçekleşmektedir. Haftasonu ve tatil günlerine denk gelmez ve ödeme dekontunu veya bilgisini OdaklıPazar şirketine iletirsen 10-15 dakika içinde kitap teslimatı gerçekleşir.

 • Kredi Kartı
 • Banka Kartı
 • BKM Express
 • EFT/Havale
 • PTT Bank
Kredi kartıyla ödemede kart bilgilerim güvende mi?
Kart bilgilerinin güvenliğini OdaklıPazar garanti eder. Güvenlikten yana hiçbir sıkıntı yaşamayacağına dair için rahat olsun. Profesyonel bir şirketle çalışıyoruz.
En Etkili Flört e-kitabı setinde taksitli ödeme seçeneği var mı?
Tüm setlerimizde Kredi Kartlarına 9 taksit imkanı vardır.
Yurt dışında yaşıyorum, nasıl ödeme yapabilirim?
Yurtdışından ödeme yapabilmek için OdaklıPazar ödeme sayfasında bulunan ödeme seçenekleri arasından “Kredi Kartı/Banka kartı ile ödeme” seçimi yapmalısın. Gece yarısı olsa dahi e-kitabı ödeme sonrası hemen indirebilirsin.
Bunların dışında sorularım var?
Bize ulaşmak için info (at) etkiliflortrehberi (nokta) com adresine yazabilirsin.